معرفی شرکت Juki

 

 تولید کننده ژاپنی چرخ خیاطی صنعتی و ماشین آلات داخلی اخیرا در توکیو تاما شیعه دفتر مرکزی است. این یکی از تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی پیشرو است. JUKI به عنوان شماره 1 ماشین آلات تولید کننده در جهان رتبه.در ژاپن مستقر است، این شرکت در حال حاضر برای تولید امکانات در ژاپن، چین، ویتنام است و بازار محصولات خود را در بیش از 150 کشور در شش قاره. تا سال 1988، این شرکت به عنوان توکیو Juki صنعتی شرکت گیم شناخته می شد. شعار شرکت، که دو برابر (همانطور که در 'عاطفی قابل دسترس تکنولوژی') عقیده مشتری "ذهن & تکنولوژی" است.همچنین تولید چرخ خیاطی برای خانه و یا بازار hobbyist و سطح کوه جزء قرار دادن ماشین آلات برای تولید قطعات الکترونیکی. Juki فروخته خیاطی صنعتی به مشتریان در حدود 170 کشور.
 

 

بخشی از پیام مدیر عامل محترم شرکت ژوکی جناب آقای Akira Kiyohara : از اولین روزهای ما در کسب و کار، ما در شرکت جوکی تلاش می کنیم ارزش های جدیدی را از طریق "Monodzukuri" (هنر تولید محصولات) و نوآوری و تکامل مداوم فناوری ها ایجاد کنیم. امروز ما به شدت از اصلاحات تجاری در هر جلسه عملیاتی، از توسعه و تولید به فروش و بازاریابی، پیشی می گیریم. هدف ما این است که در قرن بیست و یکم به عنوان یک شرکت جهانی قوی رشد کند.مفهوم رانندگی ما "ذهن و تکنولوژی" (تکنولوژی قابل دسترس در معرض) است. این هم شعار شرکت ما و هم مشتری "Creed" است.ما همیشه محصولات و خدمات را از دیدگاه های مشتری ارائه دادیم و معتقدیم که می توانیم از مشتری یاد بگیریم و ارزش های جدیدی را با مشتری ایجاد کنیم.
آخرین، اما نه کم است، ما به طور انعطاف پذیری به تغییرات سریع امروز در بازارهای و نیازهای مشتری پاسخ خواهیم داد، به عنوان یک شرکت با پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان، خوشبختانه. این است که چگونه ما یک شرکت که مورد اعتماد جامعه و مورد نیاز است، باقی خواهد ماند.