معرفی شرکت Organ Needle
 
 

شرکت اورگان فعالیت خود را در سال 1920 میلادی و با تولید تخصصی سوزن های گرامافون آغاز کرد . در سال 1950 برای اولین بار سوزن ها دوخت را به کشور آمریکا صادر کرد .هم اکنون بیش از
200 نفر در کارخانه اورگان بصورت مستقیم مشغول به کار هستند . کارخانه و شرکت اورگان در کشور ژاپن میباشد .
 
 

بخشی از پیام مدیر عامل محترم شرکت اورگان جناب آقای Ryosuke MASUJIMA : همیشه از پیشرفت تکنولوژی در بازار جهانی به عنوان یکی از تولید کننده سوزن گرامافون در توکیو در سال 1920 تاکنون تأکید داشته است. اکنون مارک ORGAN به شدت اعتماد دارد و از طرف مشتریان ما در سراسر جهان، نه تنها در زمینه های صنعتی و سوزن های خانگی، سوزن های ماشین آلات بافندگی و سوزن های احساس سوزن، بلکه در قسمت الکترونیک و قطعات دقیق که در آن شرکت های وابسته ما تولید می شوند.
 
ما به پیشرفت بیشتر در زمینه فن آوری، سیستم و توسعه منابع انسانی ادامه خواهیم داد و ما واقعا متعهد خواهیم بود تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما با نوآوری هایی که نیازشان را در قرن بیست و یکم سریع به دست می آورند، محصولات خود را دریافت می کنند. شعار شرکت ما هرگز تغییر نمی کند: «قلب و روح خود را در هر سوزنی که ما به مشتریان سراسر جهان ارائه می دهیم، برداریم.» تحت این شعار، ما با تلاش هایمان برای ایجاد یک رابطه بهتر با مشتریانمان از طریق محصولات و خدمات با کیفیت ما ادامه خواهیم داد .